537420424 tel.fax 537420424
v-tech@v-tech.net.pl
od 8:00 do 16:00 (w piątek od 7:00 do 15:00)
Tu jesteś Strona główna Oferta Maszyny i urządzenia technologiczne Urządzenia transportowe

Urządzenia transportowe


Podajniki wibracyjne
Produkowane przez firmę V-tech-2 podajniki wibracyjne znajdują szerokie zastosowanie w procesach transportu poziomego oraz pionowego materiałów sypkich, suchych, drobno, średnio i gruboziarnistych na krótkich odcinkach wewnątrzzakładowego transportu technologicznego. Podajniki mogą służyć do suszenia lub schładzania sypkich produktów, mogą stanowić zamknięcia silosów i zbiorników spełniając jednocześnie zadanie odbieralnika oraz podajnika.

 

Oferowane przez nas podajniki produkowane są w różnych wersjach i można podzielić je w następujący sposób:

  • podajniki wibracyjne rynnowe typu PR, rurowe typu PO przeznaczone są do dozowania i transportu materiałów sypkich w poziomych układach wewnątrzzakładowego transportu technologicznego. Maksymalna długość podajnika wibracyjnego wynosi 8m (dla przemysłu spożywczego na sprężynach prowadzących do 16m),
  • podajniki wibracyjne spiralne typu PS, przeznaczone są do transportu pionowego jak i również do suszenia bądź schładzania materiałów sypkich. Maksymalna wysokość podajnika wibracyjnego wynosi 5m,
  • podajniki wibracyjne na sprężynach prowadzących typu PRP przeznaczone są do transportu materiałów sypkich i kawałkowych jak i również do suszenia bądź schładzania materiałów w poziomych układach wewnątrzzakładowego transportu technologicznego. Maksymalna długość podajnika wibracyjnego wynosi 16m.

W zależności od sytuacji zabudowy mogą być wykonywane z napędem dolnym, górnym lub bocznym w wersji podpartej lub podwieszonej, a w zależności od rodzaju zastosowanego napędu produkuje się je w wersji:

  • na elektrowibratorach bezwładnościowych bądź na napędach wibracyjnych bezwładnościowych elektromechanicznych, zastosowanie przemiennika częstotliwości umożliwia płynną regulację wydajności w zakresie od 50 do 100%,
  • na przekładni wibracyjnej, zastosowanie przemiennika częstotliwości umożliwia płynną regulację wydajności w zakresie od 20 do 100%,
  • na napędach wibracyjnych elektromagnetycznych dozujących umożliwiających płynną regulację wydajności w zakresie od 5 do 100% przy zastosowaniu sterownika tyrystorowego (w komplecie z podajnikiem).

Podajniki produkowane są o różnych szerokościach, średnicach i długościach, które indywidualnie ustala się z Klientem. Podajniki wibracyjne mogą być wykonywane ze stali węglowej jak i kwasoodpornej oraz na życzenie Klienta mogą być wykonane w wersji otwartej lub zamkniętej oraz wyposażone w wykładziny o podwyższonej odporności na ścieranie.

 

W trosce o zadowolenie naszych Klientów produkujemy podajniki wibracyjne o dowolnych wymiarach, wykonane z wybranych przez Klienta materiałów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na podajniki możemy na określoną przez Klienta aplikację przygotowa ofertę, która zadowoli najbardziej wymagającego Użytkownika.

 Galeria zdjęć