32-418-80-83 tel.fax 32-418-80-83
v-tech@v-tech.net.pl
od 8:00 do 16:00 (w piątek od 7:00 do 15:00)
Tu jesteś Strona główna Oferta Zasuwy, rozdzielacze, dozowniki celkowe, wyposażenie silosów, leje wibracyjne

Zasuwy, rozdzielacze, dozowniki celkowe, wyposażenie silosów, leje wibracyjne


Wibratory i młotki pneumatyczne
W naszej ofercie posiadamy następujące wibratory pneumatyczne:

  • Liniowe wibratory tłokowe typu F
  • Liniowe wibratory tłokowe typu K 
  • Wibratory rolkowe (wałkowe) typu OR 
  • Wibratory turbinowe typu OT 
  • Wibratory udarowe typu P 
  • Wibratory kulowe typu S
  • Młotki pneumatyczne typu PS

 

TYP F - WIBRATORY TŁOKOWE

Są stosowane w układach przenoszenia, kompaktowania i wybierania masowych substancji sypkich. Uzyskują optymalne wyniki przy opróżnianiu zbiorników lub jako napędy do przenośników lub podajników wibracyjnych. Wytwarzają ruchy wibracyjne o wysokiej amplitudzie drgań.

TYP K - WIBRATORY TŁOKOWE

Wibratory typu K posiadają samoodwracający się tłok, który swobodnie unosi się na poduszce powietrznej. Sprężone powietrze w wibratorze dociskane jest za pomocą sprężyny. Im większe ciśnienie, tym szybciej tłoczek porusza się i tym szybciej uderza.

TYP OR

Wibratory tego typu wyposażone są w stalowe wałki. Wibracje generowane są przez wirnik, który porusza się ruchem mimośrodkowym wewnątrz stalowego pierścienia nośnego.

TYP OT - WIBRATORY TURBINOWE

Wibracje w wibratorach tego typu generowane są przez turbinę ze zintegrowanymi wirującymi ciężarkami. Turbina obraca się na dwóch nadwymiarowych łożyskach kulkowych i wywołuje wibracje o wysokich częstotliwościach i siłach odśrodkowych. Wibracje objawiają się wysoką amplitudą przy niskim ciśnieniu roboczym.

TYP P - WIBRATORY UDAROWE

Wibratory udarowe są używane są do usuwania zalegających materiałów w miejscach, w których ochrona przed hałasem nie stanowi priorytetu. Wytwarzają niezwykle wysoką siłę uderzeniową i nadają się szczególnie do stosowania w silosach, koszach i zasobnikach w celu uniknięcia powstawania złogów, zawisów i mostów w materiale. 

TYP S - WIBRATORY KULOWE

Składają się z anodyzowanego korpusu aluminiowego wewnątrz którego obraca się stalowa kula. Porusz się ona na specjalnie utwardzonym i osadzonym stalowym pierścieniu. Częstotliwość pracy do 35.000 obr./min.

TYP PS - MŁOTKI PNEUMATYCZNE

Znajdują zastosowanie w silosach, zbiornikach magazynujących i w zbiornikach w kształcie leja. Są mocowane są na zewnątrz zbiornika, nie mają kontaktu z materiałem. Młotki pneumatyczne charakteryzuje wysoka siła pojedynczego uderzenia, eliminująca problem zawieszania się produktu.Galeria zdjęć